کاشی و سرامیک کاری ساختمان | سنگ کار | گروه معماری پارس

0

کاشی و سرامیک همواره جهت خدمات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه برای بازسازی ساختمان از افراد متخصص که کاشی کار می باشند بهره گرفته می شود تا با استفاده از کاشی و سرامیک مرغوب، چهره نو و تازه ای به کف و دیوار ساختمان ببخشند. کاشی و سرامیک نوعی از مصالح ساختمانی هستند که در تعمیرات منزل قدیمی مورد توجه یک سرامیک کار قرار گرفته و علاوه بر زیبایی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان، می توانند یک عایق رطوبتی هم باشند تا در برابر نفوذ گرما یا سرما و همچنین نفوذ آب و رطوبت جلوگیری نمایند. مقاومت و مرغوبیت در کاشی و سرامیک بسیار حائز اهمیت است که یک سنگ کار ماهر به تمامی این موارد دقت و توجه خاصی دارد تا کاشی و سرامیک با کیفیتی را انتخاب و برای نوسازی آپارتمان قدیمی بکار گیرد که در طولانی مدت فرسوده، خراب یا شکسته نشود.

کاشی کاری چیست

به دلیل لعابی که بر روی کاشی و سرامیک وجود دارد دیوارها و کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها با این محصول پوشانده می شوند. کاشی کاری در حقیقت استفاده از محصولی است که مقاومت کمتری در برابر رطوبت داشته لذا از آن در کف استفاده نمی شود و بدلیل اینکه کاشی ها درصد جذب آب بالایی دارند برای دیوار و ارتفاع هم مناسب تر و هم راحت تر می باشند.

یک نصاب کاشی می داند که مقاومت کاشی نسبت به سرامیک در برابر سرما و گرما و فشار بسیار کم بوده لذا از آن برای محیط های بسته که در اصطلاح نم کش ندارند میتوان استفاده کرد. در انتخاب بین کاشی و سرامیک از لحاظ طرح و رنگ، باید گفت که کاشی ها بسیار زیباتر و تنوع بالاتری در رنگ و طرح نسبت به سرامیک ها دارند برای همین از کاشی ها بیشتر برای سطوح دیوارها استفاده می شود و از سرامیک ها برای کف بهره می گیرند.

سرامیک کاری چیست

سرامیک ها مصالحی هستند که به دلیل استحکام بسیار بالا در برابر گرما، سرما، رطوبت و حتی فشار و ضربه بسیار مناسب برای فضای باز مانند حیاط و پارکینگ می باشند که به آنها پرسلان نیز گفته می شود. پرسلان ها کاملا مقاوم در برابر آفتاب و سرما و ضربه بوده و علاوه بر زیبایی و وقاری که به ساختمان می دهند، جذب آب هم در آنها حدود صفر درصد می باشد. در انتخاب بین کاشی و سرامیک همواره سرامیک مورد توجه یک نصاب سرامیک بوده زیرا مواد تشکیل دهنده آن خاک رس بوده که از قدیم الایام جزو بهترین مصالح ساخت و ساز بوده است. در حال حاضر نیز سازندگان ساختمان به مرغوبیت کاشی و سرامیک علاوه بر زیبایی بخشی به فضای ساختمان اهمیت فراوانی می دهند.

نکات مهم قبل از انجام کاشی و سرامیک کاری

 • برای نصب از جدا کننده ها استفاده کنید، این جدا کننده ها باعث می شوند تا همه قطعات به تساوی کنار هم قرار گیرند.
 • اول تمام قطعات کاشی را بچینید و بعد به سراغ قطعاتی بروید که باید برش بخورند.
 • هنگام خرید کاشی و سرامیک 10% بیشتر از نیازتان سفارش دهید.
 • از یک سنگ راهنما در گوشه کارتان استفاده کنید.
 • برای جدا کردن کاشی از شابلون استفاده کنید.
 • برای لبه های جدا شده از مداد شمعی استفاده کنید.
 • برای سوراخ کردن از مته الماسه استفاده کنید.
 • قبل از دوغاب ریختن، 24 ساعت استراحت بدهید.
 • قبل از نصب کاشی همه آنها را چیده و از ترکیب آن ها مطمئن شوید.
 • هر شش ماه به دوغاب سیلر بزنید.
 • در اندازه گیری جایی که می خواهید کاشی و سرامیک بزنید دقت زیادی به خرج دهید.
 • سنگ های طبیعی را قبل از ریختن دوغاب، به خوبی محکم کنید.

کاشی کاری و نصب سرامیک را به متخصص بسپارید

گروه معماری پارس با داشتن کاشی کار حرفه ای بهترین خدمات نصب کاشی و سرامیک را در محل برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد. این خدمات کاملا تخصصی و بدون کثیف کاری بوده و در کمترین زمان و در هر محدوده جغرافیایی برای شما انجام خواهد گرفت. گروه پارس با داشتن سرامیک کار ماهر خدمات نصب کاشی را با هزینه های مقرون بصرفه برای شما مشتریان گرامی انجام داده و رضایتمندی مشتریان را همواره در طول سال های ارائه خدمات نصب کاشی و سرامیک در کارنامه خود داشته است. بهترین کاشی کاران در گروه پارس همه روزه آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشند و انواع خدمات کاشی کاری دیوار سرویس بهداشتی، نصب سرامیک پارکینگ و حیاط، کاشی کاری حمام و نصب سرامیک کف منازل را در سریعترین زمان ممکن انجام و تحویل می دهند.

انجام خدمات نصب کاشی و سرامیک

خدمات نصب کاشی گروه پارس شامل سه بخش به شرح زیر می باشد:

نصب کاشی و سرامیک آشپزخانه

شامل نصب کاشی در طرح ها و رنگ ها و اندازه های متفاوت برای دیواره های آشپزخانه و همچنین نصب سرامیک به انتخاب مشتری در طرح های متفاوت برای کف آشپزخانه

نصب کاشی سرویس بهداشتی

شامل خدمات نصب کاشی و سرامیک برای دستشویی و دیوارهای روشویی و همچنین کف توالت در رنگ ها و اندازه های متنوع بنابر سلیقه مشتریان

نصب سرامیک کف و دیوار

شامل خدمات نصب انواع سرامیک پرسلان در اندازه های مختلف برای کف پارکینگ ها، حیاط ها، فروشگاه ها و مغازه ها و راهروها و دفاتر در اسرع وقت و با کمترین زمان بنابر سلیقه مشتریان

در کل انجام خدمات نصب کاشی بایستی توسط افرادی انجام شود که قبلا تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند زیرا، نداشتن تجربه باعث بوجود آمدن خسارات جبران ناپذیری به ساختمان می گردد. لذا تیم معماری پارس با داشتن پرسنلی آموزش دیده و همچنین با سالها تجربه در این حیطه، می توانند خدمات تعمیرات و  نصب کاشی و سرامیک را در اسرع وقت و با بهترین نتیجه برای شما مشتریان گرامی انجام دهد. پس برای زیبا سازی کف و دیوارهای محل زندگی خود با مشاورین این گروه از طریق همین سایت تماس حاصل نموده و از ارائه خدمات با کیفیت این مجموعه در محیط اطراف خود لذت ببرید.

لطفا به این مطلب رای دهید

98%

98%

عالی
 • امتیاز نویسنده

  9.8

 • امتیاز کاربران (3 رای)

  6.5

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید